رنگ چوب ضد اب | رزین ضد آب چوب
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴
نانو استیل
نانو استیل | کاربرد نانو استیل
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴
نانو ضدعفونی کننده دام و طیورReviewed by مدیر on Apr 24Rating:
  • ضدعفونی کننده بر پایه نانو یکی از مؤثرترین مواد برای مرغداری ها و دامداری ها هستند که به روشی غیر شیمیایی میکروب ها و باکتری ها سالن های مرغداری و دامپروری از بین می برند.
    یکی از موارد مهم در پرورش انواع دام و خصوصا مرغداری ها مدیریت بهداشتی این مراکز است، مدیریت بهداشت بایستی بتواند از بروز انواع بیماری ها در دام  پیشگیری کند، که بدون شک پیشگیری مقدم بر درمان است.
  • در مورد پیشگیری، موضوع بیو سکیوریتی( امنیت زیستی) از اهمیت اساسی برخورداراست. بیو سکیوریتی یا امنیت زیستی یعنی یکسری اقداماتی که باعث جلوگیری از ورود پاتوژن های بیماری زا به داخل مراکز پرورش دام می گردد. چراکه با ورود آلودگی به محیط زمینه برای ابتلا به بیماری فراهم می شود که در صورت رخداد بیماری نه تنها مدیریت تولید با مشکل مواجه می شود بلکه در مواردی بازگشت به شرایط مطلوب را نیز غیر ممکن می سازد ، در این راستا شناخت مسائل بهداشتی و رعایت آنها ،همچنین توجه به دستور العمل ها و بطور کلی رعایت برنامه بیو سکیوریتی بسیار مهم و با ارزش می باشد .اساس مدیریت شایسته استفاده از مواد غیر شیمیایی در کاستن یا از بین بردن عوامل بیماریزا می باشد تا با حذف مواد شیمیایی بتوان به تولید گوشت بصورت طبیعی( گوشت ارگانیک) و پاکسازی محیط زیست کمک شایانی نمود.
error: Content is protected !!