رنگ پی وی سی
رنگ پی وی سی | رنگ ZEBRA UPVC
تیر ۲۱, ۱۳۹۶
بهترین عایق حرارتی دیوار | عایق حرارتی دیوار داخلی |
بهمن ۶, ۱۳۹۶
کروم استیل آینه براق

فانتا کروم »» بدون دستگاه های چند مخزنه و پیستوله دو جزئی شیرین تر میشود !!!

 

جرمن ۳D کروم »» بهترین جایگزین»» فانتا کروم پر هزینه و خسته کننده

اسپری کروم استیل


جرمن ۳D کروم ” German 3D Chrome ” چیست :

جرمن ۳D کروم یکی از روش های مناسب برای کروم کاری بدون نیاز به دستگاه خاص یا تخصص خاص برای اعمال بر روی کلیه ی سطوح طراحی و ساخته شده است.

 


 

تفاوت جرمن ۳D کروم ” German 3D Chrome ” با سوپر کروم در چیست ؟

جرمن ۳D کروم از کنسانتره های نقره درست شده است و بعد از اسپری کردن بر روی سطح، کاملا کروم مانند یا آینه می شود این در حالیست که موادی به نام ” سوپر کروم ” سطح را کدر میکنند و به مانند آلومینیوم می شوند.

فانتا کرومقیمت فانتا کرومآموزش فانتا کرومدستگاه فانتا کرومفانتا کروم چیستمواد فانتا کروم قیمت مواد فانتا کروم, آبکاری کروم استیل آینه


جرمن ۳D کروم ” German 3D Chrome ” شامل چند جز می شود ؟

جرمن ۳D کروم کاملا تک جزئی بوده و با فرمولاسون خاصی که دارد به هیچ عنوان ته نشین نمی شود و رسوب نمیکند به همین دلیل برای اعمال آن بر روی سطح نیاز به دستگاه یا وسیله ی خاصی نیست و همچنین نیاز به مواد مختلف در حین این که در چند مرحله آن رو بر روی سطح اعمال کنید نیست ….. کاملا تک جزیی و تک مرحله ای

 


 

جرمن ۳D کروم ” German 3D Chrome ” چند وقت ماندگاری دارد ؟

ماندگاری آن در مقایسه با فانتا کروم اصلا قابل مقایسه نیست چرا که فانتا کروم بعد از اعمال روی سطح با دست کشیدن کاملا پاک می شود و نیاز به “TopCoat” یا پوشش نهایی دارد که معمولا از کیلر و مواد محافظ مختلف از جمله پلی اورتان یا پلی استر و نیم پلی استر استفاده می کنند . این در حالیست که در جرمن ۳D کروم ” German 3D Chrome ” شما نیازی به پوشش نهایی ندارید تنهای با اسپری کردن آن بر روی سطح و خشک شدن آن کار به پایان میرسد.

فانتا کرومقیمت فانتا کرومآموزش فانتا کرومدستگاه فانتا کرومفانتا کروم چیستمواد فانتا کروم قیمت مواد فانتا کروم,


 

جرمن ۳D کروم ” German 3D Chrome ” چند مدل رنگ بدی دارد؟

برای تغییر رنگ آن نیز به مانند فانتا کروم میتوانید عمل کنید که کیلر را با جوهر ترکیب کنید و بر روی سطح اسپری کنید. ولی به صورت مجزا این کروم به دو رنگ استیل و طلایی تقسیم بندی میشود.

 

 


 

روش استفاده از جرمن ۳D کروم ” German 3D Chrome ” :

سطح زیر کار باید صیقلی و مقاوم در برابر حلالها باشد(شیشه، کاشی و سرامیک، پلی اورتان، اپوکسی)، بعد از تمیز کردن زیر کار با الکل، مواد کروم را توسط پیستوله اسپری میکنیم، بعد از نیم ساعت روکش میزنیم.


فانتا کرومقیمت فانتا کرومآموزش فانتا کرومدستگاه فانتا کرومفانتا کروم چیستمواد فانتا کروم قیمت مواد فانتا کروم, استیل , آبکاری کروم , آینه

error: Content is protected !!