نانو ضد آب کننده برد الکتریکی | برد الکتریکی ضد آب
نوامبر 30, 2016
رنگ شب تاب فسفرسانس |
دسامبر 1, 2016

ضد آب کننده MDF

علل استفاده از ضد آب کننده MDF:

ضد آب کننده MDF:دشمن تخته های ام دی اف و لترون اب و رطوبت می باشد که باعث باد کردگی و ترک خوردن انها می شود علاوه بر مشکلات فیزیکی، چوب مرطوب محل مناسبی برای رشد قارچ و باکتری می شود که به شکل لکه های سیاه و سبز در زیرکابینت ها دیده می شود. با بهره مندی از فناوری نانو تحولی در صنعت چوب به وجود امده و این مشکل را برای سازنده های کابینت برطرف کرده است و ان، ساخت ترکیبات ضد اب نانو می باشد.

دراین ترکیب علاوه بر نانو پلی اتیلن برای ضد اب سازی کابینت از سنتزهای اکسید تیتانیوم هم استفاده شده که ازرشد قارچ و باکتری در قسمتهای مختلف چوب جلوگیری می کند. این محصولات از نانوذرات تشکیل شده اند به همین دلیل چسبنده گی مقاومی با سطوح مختلف چوبی اعم از ام دی اف و لترون دارد که تضمین کننده ماندگاری طولانی ضد اب سازی کابینت می شود.

ویژگی های ضد آب کننده MDF:

  • عدم تغیر رنگ در چوب
  • ضد اب و رطوبت
  • پیش گیری از باد کردن و ترکیدن ام دی اف
  • جلوگیری از رشد قارچ و کپک در کابینت ها
ام دی اف ضد آب

راه های ضد آب کردن کابینت

به دو روش میتوان اینکار را انجام داد:

ژل(کرم):( مصارف کارگاهی و صنعتی)

از این روش در کارگاه ها استفاده می شود. معمولا برای قرار دادن سینک در کابینت از برش داخلی استفاده می کنند و از چسب چوب اکواریوم برای ضد اب کردن کابینت استفاده می کنند که بعد از گذشت چند ماه اب و رطوبت به چوب نفوذ کرده و زیر چسب ها مکانی برای رشد قارچ ها می شود. این محصول برای قسمت های برش خورده کابینت های نو استفاده می شود، به این ترتیب که قبل از قرار گیری سینک در کابینت سازنده کرم را به قسمت برش خورده چوب می زند، بعد از خشک شدن کرم کابینت قابل استفاده می باشد و نیازی به چسب اکواریوم نیست.

مایع (محلول): (مصارف خانگی و عام)

در این روش ضد اب کردن کابینت که مخوص مصارف خانگی است و برای قسمت های زیر سینک های نو و یا کار کرده استفاده می شود که با شیرهای اب در تماس می باشد، دقت داشته باشید اگر کابینت کار کرده است باید ابتدا سطح ان پاک سازی و خشک شود و بعد محلول را به چوب اسپری کنید.این ذرات نانو مایعی است که به کمک ان لایه نازکی از پلاستیک بر روی قطعات و قسمت های مختلف برش خورده ی ام دی اف و دیگر قسمت های چوبی کابینت کشیده می شود و پس از خشک شدنان به راحتی کابینت های خود را ضد اب کرده اید.

برای کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید:

09123255529

09023255529

error: Content is protected !!